ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Здійснюється вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Здійснюється вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

07 вересня 2017 року у залі засідань відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено 23-тє розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під координацією заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

На розширеному узгоджувальному засіданні, у якому взяли участь уповноважений орган найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс", представники адміністрації, профспілкових комітетів підприємства та управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради розглянуто стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" та стан виконання протокольного рішення узгоджувального засідання від 20.06.2017.

За результатами розгляду колективного трудового спору на розширеному узгоджувальному засіданні констатовано, що перша вимога найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" щодо своєчасної виплати заробітної плати виконується, друга та четверта вимоги виконуються частково, третя вимога найманих працівників щодо забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту була вирішена та знята з реєстрації  відповідно до розпорядження НСПП від 19.09.2016 № 272-р.

В ході узгоджувального засідання було заслухано інформацію 4-ох представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" про здійснені заходи щодо виконання вимог найманих працівників та проблемні питання, що перешкоджають у кінцевому вирішенні колективного трудового спору (конфлікту).

Уповноваженим органом найманих працівників підприємства у складі 5-ти осіб висловлено зауваження роботодавцю щодо стану виконання вимог, що стосуються забезпечення безпечних умов праці та обладнання пунктів для відпочинку водіїв на маршрутах. Зокрема, звернено увагу роботодавця на недоліки у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані, що вимагають невідкладного вирішення.

Разом з тим, на узгоджувальному засіданні констатовано про виконання п. 3 протокольного рішення розширеного узгоджувального засідання від 20.06.2017 щодо обладнання пункту для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі по вул. Вахнянина, 29.

За підсумками проведеного розширеного узгоджувального засідання вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити дієві заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі, а саме: обладнати та привести в належний санітарний стан пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі, продовжити у робочому порядку вивчення та врегулювання питання стосовно регулювання робочого часу і часу відпочинку водіїв  тролейбусів і трамваїв, забезпечити подальше виконання плану заходів щодо усунення недоліків у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані у встановлені строки.

Наступне узгоджувальне засідання щодо результатів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та стану виконання протокольного рішення даного розширеного узгоджувального засідання вирішено провести 24.10.2017.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2017-09-14)
Переглядів: 47 | Теги: Здійснюється вирішення колективного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz