ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Здійснюються заходи щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) у Комунальних стоматологічних поліклініках м. Львова

Здійснюються заходи щодо сприяння вирішенню  колективних трудових спорів (конфліктів) у Комунальних стоматологічних

поліклініках м. Львова

Відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) продовжує  сприяти вирішенню 4-ох колективних трудових спорів між найманими працівниками Комунальних 1-ї, 3-ї, 4-ї, 5-ї стоматологічних поліклінік м. Львова та комісією з припинення шляхом перетворення цих стоматологічних поліклінік м. Львова у Комунальні некомерційні підприємства "Стоматологічні поліклініки  №№ 1, 3, 4, 5", які були зареєстровані Національною службою посередництва і примирення в березні-квітні поточного року.

Предметом даних колективних трудових спорів є вимоги найманих  працівників зупинити заходи щодо реорганізації поліклінік, передбаченої ухвалами сесії Львівської міської ради від 09.02.2017, зберегти існуючі соціально-економічні умови праці та робочі місця працівників, забезпечити виконання Колективних договорів стосовно недопущення масового звільнення працівників.

За сприяння Відділення розгляд колективних трудових спорів у  Комунальних 3-й, 4-й, 5-й  стоматполіклініках здійснювався примирною комісією. В примирних процедурах взяли участь голови профспілкових комітетів комунальних стоматологічних поліклінік м. Львова, представники Комісії з припинення Львівської міської ради, голова Львівської міської організації профспілки працівників охорони здоров'я України Варава А.І., голова ГО "Об'єднання молодих лікарів комунальних стоматологічних поліклінік" Казмірчук Ю. Р.  та керівництво Відділення.

Наймані працівники стоматологічних поліклінік м. Львова вимагають проводити реформування закладів охорони здоров'я, зокрема стоматологічних поліклінік міста у відповідності до чинного законодавства, зокрема Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я" від 06.04.2017 № 2002-VIII, який вводиться в дію лише через 6 місяців.

У зв’язку із неприйняттям примирними комісіями погоджених рішень по першій та другій вимогах найманих працівників Комунальних 4-ї та 5-ї  стоматполіклінік, наймані працівники цих поліклінік звернулися до Комісії з припинення  щодо подальшого розгляду колективних трудових спорів трудовим арбітражем. Відділенням також рекомендовано укласти угоду про утворення примирної комісії по розгляду колективного трудового спору у Комунальній 1-й стоматполіклініці.

Через затягування у проведенні примирних процедур Комісією з припинення щодо створення примирної комісії, трудового арбітражу, Відділенням скеровано відповідне звернення до Львівського міського голови та надано рекомендації Комісії з припинення Львівської міської ради з роз’ясненнями вимог ст. 13 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів")", відповідно до вимог якої жодна із сторін колективного спору (конфлікту) не може ухилятися від участі в примирній процедурі, сторони колективного трудового спору, примирна комісія і трудовий арбітраж зобов'язані використати для врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) всі можливості, не заборонені законодавством.

Відділення буде і надалі забезпечувати правовий супровід вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у Комунальних стоматполіклініках                  м. Львова.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2017-05-24)
Переглядів: 61 | Теги: Здійснюються заходи щодо сприяння в | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz