ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Знайти шляхи кінцевого вирішення колективного трудового спору

Знайти шляхи кінцевого вирішення колективного трудового спору

 Н. Карвацька, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

 У провадженні відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області перебуває офіційно зареєстрований колективний трудовий спір між найманими працівниками навчально-виховних закладів міста Нового Роздолу та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради та 6 вимог найманих працівників щодо виплати винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, погашення боргу по відрядженнях, виплати доплат працівникам та допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу навчально-виховних закладів.

За сприяння відділення Національної служби у результаті позасудового розгляду колективного трудового спору прийнято Рішення примирної комісії, яке є обов'язкове для виконання.

5 березня 2014 року з метою координації виконання рішення примирної комісії згідно календарного плану відділенням Національної служби обговорено стан вирішення даного колективного трудового спору з головою Новороздільської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Серафин А. А.

По результатах обговорення констатовано, що більшість вимог найманих працівників виконуються. Проблемним питанням залишається п'ята вимога щодо виплати допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу навчально-виховних закладів міста Нового Роздолу, виконання якої, за повідомленням сторони роботодавця, викликає труднощі через обмежені фінансові можливості бюджету міста. Разом з тим, у рамках виконання цієї вимоги у кінці минулого року обслуговуючому персоналу навчально-виховних закладів міста Нового Роздолу виплачено матеріальну допомогу.

З метою сприяння кінцевому вирішенню колективного трудового спору відділенням Національної служби відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством скеровано рекомендації відділу освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради та Новороздільській міській раді вжити заходів щодо виплати допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу та запропоновано шляхи вирішення проблемного питання.

Відділенням Національної служби зосереджено увагу відділу освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради та Новороздільської міської ради, що вирішення вимоги щодо виплати допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу буде сприяти остаточному врегулюванню колективного трудового спору та зняттю його з реєстрації.

Відділення НСПП в Львівській області відповідно до визначеної чинним законодавством компетенції буде і надалі координувати та сприяти виконанню рішень, прийнятих у ході позасудового розгляду колективного трудового спору в навчально-виховних закладах міста Нового Роздолу.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-03-13)
Переглядів: 278 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz