ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Ліквідація боргів з заробітної плати – необхідна умова стабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор"

Ліквідація боргів з заробітної плати – необхідна умова стабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

5 вересня 2014 року з ініціативи відділення НСПП в Львівській області департаментом розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації проведено нараду щодо врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор" ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України". Дана нарада зініційована відповідно до протокольного рішення проведеного відділенням НСПП в Львівській області 06.08.2014 узгоджувального засідання з вказаного питання.

У нараді, яку провів директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації Лазар О. М. взяли участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Карвацька Н. П., директор ДП "Львівський облавтодор" ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Багрій В. І., начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Лазаренко Ю. В., начальник головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Могиляк П. Є., голова Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України Кривенко Ю. А.

Відповідно до порядку денного наради розглянуто наступні питання: про шляхи врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор" та заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати працівникам філій ДП "Львівський облавтодор".

Заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Карвацька Н. П. на нараді проінформувала про те, що відповідно до статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" у Національній службі посередництва і примирення перебуває на обліку стан соціально-трудових відносин у філіях "Бродівський райавтодор", "Буський райавтодор", "Дрогобицький райавтодор", "Жидачівський райавтодор", "Жовківський райавтодор", "Кам’янка-Бузький райавтодор", "Мостиський райавтодор", "Пустомитівський райавтодор", "Турківський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" з чинника дестабілізації щодо невиплати заборгованої заробітної плати та здійснюються відповідні заходи з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів. За станом на 01.07.2014 борг з виплати заробітної плати у вказаних філіях складав 946,8 тис. грн., упродовж липня-серпня поточного року погашено лише 33% боргу і станом на 01.08.2014 заборгованість з заробітної плати у цих філіях зросла до 1075,7 тис. грн. Усього ж борг з заробітної плати у ДП "Львівський облавтодор" станом на 01.09.2014 становить 3,3 млн. грн.

Карвацькою Н. П. зазначено, що стан соціальної напруги в трудових колективах філій ДП "Львівський облавтодор" продовжує залишатись напруженим у зв'язку із значною заборгованістю з виплати заробітної плати за травень-липень 2014р. та може призвести до акцій соціального протесту, виникнення колективних трудових спорів у разі невжиття ДП "Львівський облавтодор" у взаємодії з зацікавленими органами заходів щодо погашення боргів з заробітної плати. З цією метою ДП "Львівський облавтодор" необхідно в першочерговому порядку скеровувати кошти на виплату заборгованої заробітної плати та розробити програму заходів щодо ефективного функціонування підприємства, збалансування доходів і витрат, належної організації праці.

На нараді директор ДП "Львівський облавтодор" Багрій В. І. доповів, що ситуація у райавтодорах ДП "Львівський облавтодор" є складною з причин заборгованості з виплати заробітної плати, застосування неповного робочого часу через відсутність об'ємів робіт та фінансування.

В обговоренні вказаних проблемних питань взяли участь начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Лазаренко Ю. В., голова Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України Кривенко Ю. А., начальник головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Могиляк П. Є.

У ході наради визначено шляхи врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор" та заходи з метою погашення боргів з заробітної плати у райавтодорах області. По результатах наради прийнято відповідне протокольне рішення.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2014-09-08)
Переглядів: 328 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz