ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати – на порядку денному органів влади

Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати – на порядку денному органів влади

16 травня 2017 року відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) взяло участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

На засіданні Комісії представники департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації доповіли про ситуацію щодо заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області в цілому. Станом на 01.05.2017р. за оперативними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в області становила 95,9 млн. грн. і у порівнянні з початком поточного року збільшилась на 2,2 млн. грн. (2,3%). Загалом по області на зазначену дату заборгованість із виплати заробітної плати зафіксована на 52-х підприємствах різних форм власності, що на 7 підприємств менше, ніж на початок року.

  • порядку денного на засіданні Комісії розглянуто стан виплати заборгованої заробітної плати на ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут" (м. Львів), ДП "Аргентум" (м. Львів), ПАТ "Укрзахідвуглебуд" та його структурних підрозділах (ШБУ № 1, ШБУ №2) (м. Червоноград) та міському комунальному підприємстві "Управління житлово-комунального господарства" м. Кам'янка-Бузька. Загальна сума боргу з виплати заробітної плати на даних підприємствах складає 6,9 млн. грн.

Із зазначених підприємств Відділення здійснює моніторинг стану соціально-трудових відносин на ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут", де заборгованість із заробітної плати, як конфліктогенний чинник, має місце тривалий час.

Під час засідання Комісії детально по кожному з підприємств, що розглядались, обговорено причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо зменшення боргів та перспективи їх повного погашення. Зокрема, погашення заборгованості із виплати заробітної плати у ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут" очікується до 01.07.2017, по інших трьох підприємствах визначено ряд заходів з метою подолання негативної тенденції накопичення зарплатних боргів.

У результаті конструктивного обговорення за участі Відділення, по підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення з переліком конкретних заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

З урахуванням прийнятих рішень на засіданні Комісії, Відділення продовжуватиме здійснювати заходи з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх своєчасному вирішенню.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2017-05-24)
Переглядів: 43 | Теги: Питання погашення заборгованості із | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz