ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Продовжуємо співпрацю з Львівським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентов

Продовжуємо співпрацю з Львівським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

23 грудня 2015 року відбулось розширене засідання науково-методичної ради Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут), у якому взяли участь начальник відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) А. Оршак та заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька.

З метою продовження взаємодії та співпраці Відділення та Інституту, на розширеному засіданні науково-методичної ради навчального закладу підписано Угоду про співпрацю між Інститутом в особі директора, д. е. н., професора Загорського В. С. та Відділенням.

Підписанти Угоди підкреслили актуальність об'єднання зусиль і можливостей співпраці Інституту та Відділення, що спрямовані на підвищення рівня правових знань, ведення наукових розробок у сфері соціально-трудових відносин, підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, обмін інформаційними, довідковими та методичними матеріалами з питань реалізації державної політики у відповідних сферах.

Також сторонами Угоди було зазначено, що одним з найбільш актуальних напрямів взаємодії є проведення Відділенням тематичних занять-семінарів для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, що проходять підвищення кваліфікації на базі Інституту, з метою підвищення їх правових знань та розвитку практичних навичок з питань соціального діалогу, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню.

Укладення Угоди сприятиме в цілому виконанню завдань і функцій Відділення щодо аналізу та прогнозування соціально-трудових відносин, їх стабілізації та поліпшення, поширення правових знань з питань застосування законодавства про соціальний діалог та про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) з метою забезпечення реалізації прав та гарантій найманих працівників.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2015-12-28)
Переглядів: 104 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz