ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Продовжуємо взаємодію з органами влади у питанні погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Продовжуємо взаємодію з органами влади у питанні погашення заборгованості із виплати заробітної плати

31 січня 2017 року під координацією департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області Н. Карвацька.

Станом на 01.01.2017р. за статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в області становила 93,8 млн. грн. і у порівнянні з попереднім місяцем зменшилась на 7,1 млн. грн. (7,0%). У цілому по області на зазначену дату заборгованість із виплати заробітної плати зафіксована на 59-ти підприємствах різних форм власності. Повністю ліквідували борг із заробітної плати 25 підприємств області, зменшення заборгованості відбулось у 16-ти підприємствах, однак на 11-ти підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати збільшилась.

Згідно порядку денного на засіданні Комісії проінформували про стан виплати заборгованої заробітної плати керівники ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут", філії концерну "Техвоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод", ДП Міністерства оборони України "Монтажник-Львів", КП "Червоноградтеплокомуненерго", КП "Самбірське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства".

На засіданні Комісії детально по кожному із зазначених підприємств обговорено причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та визначено заходи, які необхідно вжити для її погашення. Зокрема, погашення заборгованості із виплати заробітної плати у КП "Самбірське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" очікується до 01.04.2017, у ДП " Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут" – до 01.05.2017.

Також на засіданні Комісії надано роз’яснення керівникам вищезазначених підприємств щодо організації оплати праці у зв’язку із встановленням з 01.01.2017 нового розміру мінімальної заробітної плати.

Щодо ситуації у КП "Червоноградтеплокомуненерго" у своєму виступі  Н. Карвацька зазначила, що стан соціально-трудових відносин на даному підприємстві, який є ускладнений з причини значної заборгованості із виплати заробітної плати, перебуває на обліку відділення НСПП.

Відповідно до здійсненого аналізу констатовано важке фінансово-економічне становище підприємства, для виходу з якого необхідне сприяння органів державної влади та місцевого самоврядування. Враховуючи це відділенням НСПП було скеровано звернення до Червоноградської міської ради щодо шляхів виходу комунального підприємства з кризового стану та погашення заборгованості із заробітної плати.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення з переліком конкретних заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, у т.ч. і за сприяння державних органів.

З урахуванням прийнятих рішень на засіданні Комісії відділення НСПП продовжуватиме здійснювати заходи щодо сприяння у врегулюванні випадків ускладнення стану соціально-трудових відносин та вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2017-02-06)
Переглядів: 58 | Теги: Продовжуємо взаємодію з органами вл | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz