ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Проведено робочу зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Проведено робочу зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

03 грудня 2015 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

У робочій зустрічі взяли участь спостерігачі Організації з безпеки та співробітництва в Європі (далі – ОБСЄ) Віталіє Стате та Дімітар Дімітров, керівництво та фахівці Відділення.

Під час робочої зустрічі керівництвом Відділення ознайомлено спостерігачів ОБСЄ із основними завданнями та функціями Національної служби посередництва і примирення, здійсненими Відділенням заходами щодо врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню в області.

Також спостерігачів ОБСЄ було поінформовано про висновки Відділення, зроблені за результатами здійсненого прогнозування розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у I півріччі 2016 року, у тому числі можливих проявів соціальної активності найманих працівників.

Спостерігачі ОБСЄ В. Стате та Д. Дімітров проінформували Відділення, що Львівський офіс Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні поширює свою діяльність на Львівську, Волинську та Рівненську області. Основним завданням Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні є сприяння зменшенню рівня напруженості, становленню миру, стабільності та безпеки. З метою сприяння діалогу між усіма сторонами спостерігачі ОБСЄ взаємодіють з органами влади усіх рівнів, державними органами, а також з громадянським суспільством, місцевими громадами.

З огляду на це, як зазначили спостерігачі ОБСЄ, вкрай важливим є продовження взаємодії та співпраці між Львівським офісом Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та Відділенням, яка була розпочата в червні поточного року.

За результатами робочої зустрічі Відділення та спостерігачів ОБСЄ досягнуто домовленостей щодо продовження здійснення взаємного обміну інформацією, участі в узгоджувальних зустрічах сторін, інших заходах з метою сприяння у врегулюванні конфліктних ситуацій, збереження соціальної стабільності у трудових колективах регіону, запобігання проведенню стихійних акцій соціального протесту, страйків та мінімізації їх негативних наслідків.

У зв'язку зі складністю конфліктних ситуацій що виникають, спостерігачі ОБСЄ звернулись також з проханням про надання їм Відділенням консультацій та роз'яснень чинного законодавства України.

На завершення робочої зустрічі спостерігачі ОБСЄ висловили вдячність Відділенню за співпрацю та сприяння роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на території Львівської області.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2015-12-09)
Переглядів: 177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz