ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Проведено робочу зустріч з профспілками

Проведено робочу зустріч з профспілками

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

16 жовтня 2015 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) у рамках реалізації завдань та функцій Національної служби посередництва і примирення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу відбулась робоча зустріч з правовим інспектором праці Об'єднання профспілок Львівщини Вавринкевич І. Д. та головою профспілкового комітету ПАТ "Миколаївцемент" Гусак Л. Ф.

Приводом звернення до Відділення, за повідомленням голови профспілкового комітету ПАТ "Миколаївцемент", є ускладнення стану соціально-трудових відносин на підприємстві у зв'язку з не виконанням положень колективного договору щодо перегляду тарифних ставок (посадових окладів) у зв'язку з підвищенням законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати та не дотриманням трудових прав найманих працівників у частині оплати праці.

Заступником начальника Відділення – завідувачем сектора правового забезпечення Карвацькою Н. П. відповідно до положень Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", "Про колективні договори і угоди" надано роз'яснення голові профкому ПАТ "Миколаївцемент" щодо правових засобів захисту прав та інтересів найманих працівників та рекомендовано вирішувати розбіжності між сторонами шляхом соціального діалогу.

Учасниками робочої зустрічі зазначено, що профспілковий комітет ПАТ "Миколаївцемент" має позитивний досвід розгляду колективних вимог найманих працівників шляхом примирних процедур та соціального діалогу, оскільки в минулих роках у результаті врегулювання колективного трудового спору та 2 конфліктних ситуацій за сприяння Відділення загалом було вирішено 9 розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, у т. ч. з питань оплати праці.

За підсумками робочої зустрічі, на підставі звернення профспілкового комітету ПАТ "Миколаївцемент" Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин на підприємстві з метою запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту).

Також, за результатами робочої зустрічі, відповідно до укладеної Угоди про взаємодію та співпрацю між Відділенням та Об'єднанням профспілок Львівщини скоординовано подальші спільні дії щодо вирішення конфліктів правовим шляхом з метою реалізації та захисту трудових прав найманих працівників підприємств, установ, організацій області.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2015-10-22)
Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz