ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Проведено узгоджувальну зустріч з метою запобігання проведенню страйку найманими працівниками Львівської державної фінансової академії

Проведено узгоджувальну зустріч з метою запобігання проведенню страйку найманими працівниками Львівської державної фінансової академії

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

16 червня 2015 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із представниками найманих працівників Львівської державної фінансової академії (далі – ЛДФА), які мають намір провести страйк у зв`язку з прийняттям рішення про реорганізацію ЛДФА.

Трудовий колектив ЛДФА вимагає дотримання існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту працівників шляхом збереження робочих місць.

Відділенням у межах компетенції надано роз’яснення найманим працівникам ЛДФА щодо порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) та рекомендовано утриматись від оголошення страйку, проведення якого на даний час суперечить вимогам Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Відповідно до чинного законодавства Відділенням взято на облік конфліктну ситуацію у ЛДФА з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективного трудового спору  (конфлікту).

За результатами проведеної узгоджувальної зустрічі наймані працівники ЛДФА, відповідно до рекомендацій Відділення, мають у подальшому намір здійснювати вирішення проблемних питань у правовому полі.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2015-06-18)
Переглядів: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz