ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Співпрацюємо з обласними організаціями галузевих профспілок

Співпрацюємо з обласними організаціями галузевих профспілок

Н. Карвацька, в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області

12 листопада 2015 року з метою аналізу та прогнозування стану соціально-трудових відносин на підприємствах автомобільної галузі в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) Н. Карвацькою проведено узгоджувальну зустріч з головою Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України (далі – Обласна організація галузевої профспілки) Ю. Кривенком.

Головою Обласної організації галузевої профспілки було проінформовано Відділення про те, що галузь автомобільного транспорту знаходиться в кризовому стані, реальні доходи автотранспортних підприємств не дають змоги скеровувати кошти на оновлення рухомого складу, не виконуються вимоги Галузевої угоди та колективних договорів, зокрема з питань оплати праці, розвитку соціальної сфери, охорони праці. У зв'язку з цим, погіршення стану соціально-трудових відносин зафіксовано у 17-ти автотранспортних підприємствах області.

Ю. Кривенко зазначив, що питання шляхів виведення автомобільної галузі з кризового стану, її реформування 03 листопада поточного року розглянуто на спільному засіданні представників трудових колективів та профспілкових організацій підприємств автомобільної галузі області, профільних громадських організацій, організації роботодавців автотранспорту, Обласної організації галузевої профспілки та прийнято відповідні рішення. Зокрема констатовано, що з метою забезпечення умов для ефективного розвитку і функціонування автомобільної галузі необхідним є прийняття нової редакції Закону України "Про автомобільний транспорт", внесення змін до Митного і Податкового Кодексів, запровадження адресної грошової компенсації найбільш соціально вразливим категоріям громадян, які мають пільгу на користування послугами пасажирського автомобільного транспорту.

У ході проведеної узгоджувальної зустрічі обговорено перспективи соціально-економічного розвитку автотранспортних підприємств та необхідні заходи з метою усунення дестабілізаційних чинників, що можуть призвести до виникнення конфліктних ситуацій у трудових колективах автомобільної галузі.

Відділенням було надано відповідні роз'яснення та консультації голові Обласної організації галузевої профспілки щодо дотримання законодавства про колективні трудові спори (конфлікти), вирішення розбіжностей та проблемних питань правовим шляхом.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2015-11-19)
Переглядів: 107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz