ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Участь відділення НСПП у засіданні Ради Об'єднання профспілок Львівщини

Участь відділення НСПП у засіданні Ради Об'єднання профспілок Львівщини

Н. Карвацька, в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області

У рамках реалізації Угоди про взаємодію та співпрацю між відділенням НСПП в Львівській області (далі – Відділення) та Об'єднанням профспілок Львівщини 16 лютого 2016 року в. о. начальника Відділення Н. Карвацькою взято участь у засіданні Ради  Об'єднання профспілок Львівщини, на якому було заслухано питання про роботу Об'єднання профспілок області у 2015 році та основні завдання профспілок на 2016 рік.
На засідання Ради профспілок також були запрошені представники організацій роботодавців, управлінь та відомств, які поділились своїми думками з питання, що заслуховувалось.
Відкрив засідання голова Об'єднання профспілок Львівщини Р. Дацько, який  проінформував присутніх про результати діяльності профспілок області у минулому році та окреслив проблемні питання, що вимагають невідкладного розв’язання на територіальному та державному рівнях з метою забезпечення дотримання трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок.
У своїх виступах керівники обласних галузевих та первинних організацій профспілок наголосили на необхідності нагального вирішення гострих соціально-економічних проблем у підприємствах та організаціях вугільної промисловості, житлово-комунального господарства, будівництва, закладах професійно-технічної освіти.
Виступаючи перед учасниками засідання в. о. начальника Відділення Н.Карвацька зазначила, що на сьогодні соціальний діалог є важливим засобом розв’язання соціально-економічних суперечностей та забезпечення паритетного узгодження балансу інтересів між суб’єктами соціально-трудових відносин. Звернено увагу присутніх на те, що головним інструментом вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин є здійснення за сприяння Національної служби посередництва і примирення позасудового вирішення спорів відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)". Відділення у 2015 році сприяло вирішенню 24 колективних трудових спорів (конфліктів), у яких найманими працівниками було висунуто 70 вимог, з них 16 колективних трудових спорів (66,7%) та 47 вимог (67,1%) вирішено.
Також у виступі було відзначено плідну взаємодію та співпрацю з Відділенням по вирішенню колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій обласних галузевих організацій профспілок працівників автомобільного транспорту, фінансово-банківських установ, лісових галузей, житлово-комунального господарства, машинобудування, освіти і науки.
Отримана інформація за результатами проведеного засідання буде врахована Відділенням у процесі сприяння вирішенню колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій з метою реалізації прав та гарантій найманих працівників.


 

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2016-02-19)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz