ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з керівництвом Львівської обласної організації профспілки працівників автотран

Відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з керівництвом Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України

Н. Карвацька, в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області

04 березня 2015 р. у відділенні НСПП в Львівській області проведено робочу зустріч з керівництвом Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України щодо стану соціально-трудових відносин у підприємствах та організаціях галузі.

У ході робочої зустрічі в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області Н. Карвацькою та головою Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України Ю. Кривенком обговорено стан погашення заборгованої заробітної плати у підприємствах автотранспорту та шляхового господарства області та проблемні питання.

Відділенням НСПП в Львівській області з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів у взаємодії з галузевим департаментом облдержадміністрації, обласною організацією профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства упродовж II півріччя 2014 р. здійснювалось сприяння у врегулюванні ускладнень стану соціально-трудових відносин у 10 філіях ДП “Львівський облавтодор” з приводу невиплати заборгованості з заробітної плати. У результаті вжитих заходів у 9 філіях ДП “Львівський облавтодор” заборгованість з виплати заробітної плати погашена.

Головою Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України зазначено, що стан соціально-трудових відносин у райавтодорах області надалі вимагає уваги з приводу утворення заборгованості з виплати заробітної плати за січень поточного року, застосування неповного робочого часу через відсутність об’ємів робіт та фінансування.

Під час робочої зустрічі обговорено також складну ситуацію у ТОВ “Західтрансбуд”, що склалась у зв’язку зі значною та тривалою заборгованістю з виплати заробітної плати. Причиною значного боргу з заробітної плати є невиконання замовниками своїх зобов’язань щодо оплати вартості виконаних ТОВ “Західтрансбуд” робіт. Відділенням НСПП взято на облік стан соціально-трудових відносин у даному підприємстві з метою запобігання виникнення колективного трудового спору.

За підсумками робочої зустрічі узгоджено подальші спільні заходи відділення НСПП в Львівській області та Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України щодо постійного моніторингу стану соціально-трудових відносин, сприяння врегулюванню розбіжностей між сторонами соціального діалогу та вирішення трудових спорів правовим шляхом.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2015-03-04)
Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz