ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [33]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з представниками Об’єднання профспілок Львівщини

Відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з представниками Об’єднання профспілок Львівщини

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

У рамках реалізації Угоди про взаємодію та співпрацю між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (далі – відділення НСПП) та Об'єднанням профспілок Львівщини 11 вересня 2014р. відбулась робоча зустріч відділення НСПП з представниками Об'єднання профспілок Львівщини. У робочій зустрічі взяли участь Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення, О. Федик, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Львівській області, І. Вавринкевич, правовий інспектор праці Об’єднання профспілок Львівщини, Я. Романчук, голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України.

У ході робочої зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин у підприємствах, організаціях лісових галузей області. Головою Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України Я. Романчуком проінформовано, що фактів загострення стану соціально-трудових відносин у підприємствах лісових галузей області не зафіксовано, окрім ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", де має місце ускладнення ситуації з приводу заборгованості з виплати заробітної плати.

Заступником начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувачем сектора правового забезпечення Н. Карвацькою зазначено, що ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" внесено до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності. Відділенням НСПП відповідно до статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" з метою запобігання виникненню колективного трудового спору, забезпечення реалізації прав та гарантій найманих працівників здійснюється моніторинг стану соціально-трудових відносин на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", скеровано відповідні рекомендації керівництву підприємства, постійно надаються правові роз’яснення голові профкому целюлозно-паперового комбінату.

У ході робочої зустрічі Н. Карвацькою було наголошено на правових аспектах вирішення трудових конфліктів та надано додаткові роз’яснення щодо процедури вступу в колективний трудових спір, зокрема найманими працівниками структурних підрозділів юридичної особи.

За підсумками робочої зустрічі визначено подальші спільні дії відділення НСПП в Львівській області та профспілок щодо вирішення конфліктів правовим шляхом відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" з метою реалізації та захисту трудових прав найманих працівників підприємств, установ, організацій області.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2014-09-12)
Переглядів: 225 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz