ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Робота відділення по запобіганню конфліктів

Відділенням НСПП в Львівській області проведено робочу зустріч щодо стану соціально-трудових відносин на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперов

Відділенням НСПП в Львівській області проведено робочу зустріч щодо стану соціально-трудових відносин на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

У рамках реалізації завдань та функцій Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів та сприяння їх своєчасному вирішенню, забезпечення здійснення соціального діалогу 02 грудня 2014р. у відділенні НСПП в Львівській області відбулась робоча зустріч з головою Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України Романчуком Я. Я. та головою профспілкового комітету ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" Шминцем С. Т.

У ході робочої зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат". Констатовано, що ситуація на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" є вкрай складною через значну заборгованість з виплати заробітної плати, тривалий простій підприємства, у зв’язку з чим наймані працівники комбінату у листопаді поточного року неодноразово вдавались до масових акцій соціального протесту.

Головою профспілкового комітету ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" проінформовано, що на даний час найманими працівни-ками ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" офіційно висунуто до роботодавця вимоги відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та прийнято рішення вступити у колективний трудовий спір. Відділенням НСПП в Львівській області надано роз'яснення профспілковій стороні щодо процедури розгляду колективного трудового спору та вирішення проблемних питань у правовому полі.

Відділення НСПП в Львівській області також зазначено, стан виплати боргів з заробітної плати на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" 27.11.2014р. за участю відділення НСПП було розглянуто на розширеному засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з прийняттям відповідного протокольного рішення.

Під час робочої зустрічі відділенням НСПП в Львівській області обговорено з головою Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України стан соціально-трудових відносин у підприємствах, організаціях лісових галузей області. Зазначено про необхідність здійснення постійного спільного моніторингу стану соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів, забезпечення реалізації прав та гарантій найманих працівників.

За підсумками робочої зустрічі виокремлено заходи щодо взаємодії відділення НСПП в Львівській області та Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України з питань вирішення конфліктів правовим шляхом відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" з метою реалізації та захисту трудових прав найманих працівників.

Категорія: Робота відділення по запобіганню конфліктів | Додав: NSPP (2014-12-04)
Переглядів: 191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz