ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [161]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

На Львівщині відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На Львівщині відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

30 серпня 2018 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) Н. Карвацька.

На початку засідання Комісії представниками департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації поінформовано, що станом на 01.08.2018 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у підприємствах, установах та організаціях області за даними державного статистичного спостереження становила 83,2 млн. грн. та у порівнянні з початком року збільшилась на 0,4 млн. грн. (0,6%), а у порівнянні до минулого місяця зменшилась на 0,8 млн. грн. (1,0%).

В цілому по області, станом на 01.08.2018 своєчасно не виплачували заробітну плату на 48 підприємствах, що на 2 підприємства менше, ніж станом на 01.01.2018. Упродовж січня – липня поточного року повністю ліквідували борг із заробітної плати 30 підприємств області на суму 31,3 млн. грн., зменшення заборгованості відбулось на 14 підприємствах на суму 11,3 млн. грн., проте на 13 підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати збільшилась на суму 11,5 млн. грн.

На засіданні Комісії розглянуто стан погашення боргу з заробітної плати у ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація", Філії концерну "Техвоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод", ВАТ "Дрогобицький машинобудівний завод", ЗАТ "Будівельне підприємство №16 "Оздоббуд". Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у зазначених підприємствах становить 1,6 млн. грн.

Стан соціально-трудових відносин у ВАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" перебуває на обліку Відділення з приводу невиплати роботодавцем заборгованої заробітної плати найманим працівникам.

За підсумками роботи Комісія зобов'язала керівників підприємств-боржників скласти уточнені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати до кінця поточного року, першочергово спрямовувати кошти на виплату заробітної плати, оптимізувати витрати підприємств у відповідності до обсягів виконуваних робіт.

Результати роботи Комісії враховані Відділенням при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин, зокрема у ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація", стан соціально-трудових відносин у якому взято на облік з метою запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-09-06)
Переглядів: 6 | Теги: На Львівщині відбулось чергове засі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz