ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [163]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

На Львівщині відбулось чергове засідання обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На Львівщині відбулось чергове засідання обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

29 вересня 2017 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяло участь керівництво відділення НСПП в Львівській області  (далі – Відділення).

На засіданні Комісії обговорено стан виплати заборгованої заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області. Станом на 01.09.2017 за статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в області становила 89,7 млн. грн. і у порівнянні з попереднім місяцем зменшилась на 0,8 млн. грн. (0,9%). У цілому по області на зазначену дату заборгованість із виплати заробітної плати зафіксована на 50-ти підприємствах різних форм власності. Повністю ліквідувало борг із заробітної плати 1 підприємство області, зменшення заборгованості відбулось у 9-ти підприємствах, однак на 11-ти підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати збільшилась.

Згідно порядку денного на засіданні Комісії розглянуто стан виплати  заборгованої заробітної плати в управлінні капітального будівництва Львівської міської ради, комунальному підприємстві "Бориславводоканал", ТзОВ "Цегельний завод "Промінь". Загальна сума заборгованості з заробітної плати у цих підприємствах станом на 01.09.2017 становить 1,3 млн. грн.

На засіданні Комісії детально по кожному із зазначених підприємств обговорено причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та визначено заходи, які необхідно вжити для її погашення.

Щодо ситуації у КП "Бориславводоканал" у своєму виступі заступник начальника Відділення Н. Карвацька зазначила, що стан соціально-трудових відносин на даному підприємстві, який є ускладнений з причини значної заборгованості із виплати заробітної плати, перебуває на обліку Відділення.

Відповідно до здійсненого аналізу констатовано важке фінансово-економічне становище підприємства, для виходу з якого необхідне сприяння органу місцевого самоврядування. Враховуючи це, Відділенням було скеровано звернення до Бориславської міської ради щодо шляхів виходу комунального підприємства з кризового стану та погашення заборгованості із заробітної плати.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення з переліком конкретних заходів по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, зокрема стосовно КП "Бориславводоканал" вирішено взяти до уваги запевнення представників підприємства щодо щомісячного погашення працівникам заборгованої заробітної плати на суму 100 тис. грн. та своєчасної виплати поточної заробітної плати. Стосовно ТзОВ "Цегельний завод "Промінь" Комісією вирішено скерувати листи до Мостиської районної ради з приводу ситуації, яка склалася на підприємстві та до Головного управління Держпраці у Львівській області щодо проведення перевірки дотримання вимог законодавства про працю на підприємстві. Щодо управління капітального будівництва Львівської міської ради вирішено взяти до уваги вжиті та заплановані заходи по частковому погашенню заборгованості з заробітної плати.

З урахуванням прийнятих рішень на засіданні Комісії у Відділенні проведено нараду щодо визначення подальших заходів по сприянню у врегулюванні випадків ускладнення стану соціально-трудових відносин з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2017-10-06)
Переглядів: 36 | Теги: На Львівщині відбулось чергове засі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz