ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [43]
Інформація про відділення [151]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [16]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

На Львівщині відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати

На Львівщині відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати

Н. Карвацька, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

20 травня 2014 року відбулося розширене засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю керівництва відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області в якості члена обласної комісії, директорів галузевих департаментів облдержадміністрації, голів міських рад міст обласного значення, керівників окремих підприємств, організацій.

Основна увага була зосереджена на питанні погашення заборгованості із виплати заробітної плати та повної її ліквідації.

Під час засідання заслухано керівників найбільших підприємств-боржників, а саме ДП "Львівський автодор", ПАТ "Львівська вугільна компанія", ТзОВ "Універсальна бурова техніка", ВАТ з будівництва та реконструкції автомобільних шляхів "Західшляхбуд", Сколівського військового лісгоспу ДП "Івано-Франківський військовий комбінат". Сума боргу на даних підприємствах складає понад 16 млн. грн.

Слід зазначити, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях області з початку поточного року збільшилась на 6,9 млн. грн. і станом на 01.05.2014 за оперативними даними становить 54,6 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця сума заборгованості зменшилась на 0,9 млн. грн. Збільшення у порівнянні з початком поточного року загальної суми боргу з виплати заробітної плати обумовлено утворенням боргів вперше у ДП "Львівоблавтодор" та його 28 філіях на суму 5,5 млн. грн.

Обласна комісія розглянула основні проблеми вищевказаних найбільших підприємств-боржників, а також перспективи щодо повного погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Окрім цього, про вжиті заходи щодо погашення наявних боргів з виплати заробітної плати звітували керівники Регіонального відділення фонду державного майна України по Львівській області та галузевих департаментів Львівської облдержадміністрації.

Відповідно до прийнятого рішення обласна комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат зобов’язала керівників підприємств сформувати оновлені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та неухильно дотримуватись їх, невідкладно повідомляти про проблемні питання, які виникають у процесі погашення боргів та не допускати наростання заборгованостей.

Обласною комісією з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати прийнято протокольне рішення щодо здійснення відповідних заходів по ліквідації боргів з заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях Львівської області.

По результатах роботи обласної комісії заступником начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувачем сектора правового забезпечення Карвацькою Н.П. проведено узгоджувальну зустріч з головою правління – генеральним директором ПАТ "Львівська вугільна компанія" Перервою А.Ю. та обговорено стан вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками та адміністрацією ПАТ "Львівська вугільна компанія". Звернуто увагу керівництва підприємства на незадовільні темпи погашення боргу з заробітної плати, що призвело до проведення найманими працівниками ПАТ "Львівська вугільна компанія" у травні поточного року акції соціального протесту.

З метою сприяння вирішенню даного колективного трудового спору Національною службою посередництва і примирення скеровано звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо сприяння у прискоренні погашення боргів із заробітної плати працівникам ПАТ "Львівська вугільна компанія".

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2014-05-22)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz