ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [39]
Інформація про відділення [149]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [14]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

На Львівщині відбулося розширене засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

На Львівщині відбулося розширене засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

9 жовтня 2014 року відбулося розширене засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Обласна комісія) під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Харчука В. М. за участю в. о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області Карвацької Н. П. в якості члена Обласної комісії, директорів галузевих департаментів облдержадміністрації, керівників територіальних державних органів, прокуратури Львівської області. Відповідно до порядку денного на засіданні Обласної комісії розглянуто питання: "Про стан виконання попередніх протокольних рішень обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсії, стипендій та інших соціальних виплат" та "Про стан погашення боргів з виплати заробітної плати у окремих підприємствах боржниках і перспективи погашення наявних боргів".

На засіданні Обласної комісії розглянуто стан виконання попередніх протокольних рішень Обласної комісії. Констатовано, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях області з початку поточного року зросла на 7,2 млн. грн. (15,1 %) і станом на 01.09.2014 становить 54,9 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця сума заборгованості збільшилась на 0,8 млн. грн. (1,5 %). В цілому по області, станом на 01.09.2014 року заборгованість з виплати заробітної плати зафіксована у 140 підприємствах, що на 24 підприємства більше, ніж на початок поточного року.

Під час  засідання Обласної комісії заслухано  керівників підприємств – боржників, а саме ТзОВ з транспортного будівництва у Західному регіоні фірма "Західтрансбуд", Новояворівського державного підприємства "Екотрансенерго", ПАТ "Укрзахідвуглебуд", ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут". Одними з основних причин заборгованості з виплати заробітної плати на даних підприємствах є значні обсяги дебіторської заборгованості, неоплата замовниками вартості виконаних робіт.

Обласна комісія розглянула основні проблеми вищевказаних підприємств – боржників, а також перспективи щодо повного погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

По результатах роботи Обласною комісією прийнято протокольне рішення щодо здійснення відповідних заходів по ліквідації боргів із заробітної плати у вищевказаних підприємствах, організаціях Львівської області.

За підсумками роботи Обласної комісії в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області Карвацькою Н. П. проведено діалог з головою профспілкового комітету ПАТ "Укрзахідвуглебуд" Лучковим В. А. щодо результатів розгляду ситуації з виплатою боргів із заробітної плати на підприємстві на засіданні Обласної комісії. У зв’язку з загостреним станом соціально-трудових відносин на даному підприємстві з приводу значної заборгованості з виплати заробітної плати надано роз’яснення голові профкому щодо вирішення вимог найманих працівників правовим шляхом згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)". Відділення НСПП в Львівській області буде здійснювати відповідні заходи та відслідковувати ситуацію зі стану соціально-трудових відносин на ПАТ "Укрзахідвуглебуд" у системі підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2014-10-13)
Переглядів: 187 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz