ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [163]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Проведено нараду-семінар з представниками позаштатних інституцій Національної служби посередництва і примирення Львівщини

Проведено нараду-семінар з представниками позаштатних інституцій  Національної служби посередництва і примирення Львівщини

6 лютого 2018 року відділенням НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено нараду - семінар з представниками позаштатних інституцій  НСПП Львівщини, у якому взяли участь трудові арбітри та незалежні посередники НСПП.

На нараді-семінарі керівництвом Відділення підведено підсумки роботи Відділення за 2017 рік та визначено завдання на 2018 рік. Зокрема було зазначено, що у вказаному періоді Відділення сприяло вирішенню 52 колективних трудових спорів (конфліктів) (даліКТС(К)), учасниками яких стали понад 12 тис. найманих працівників. У зазначених КТС(К) найманими працівниками було висунуто 122 вимоги, з яких вирішено 61 вимогу.

За сприяння та координації Відділення в 2017 році було проведено 240 примирних процедур, спрямованих на вирішення КТС(К) та запобігання їх виникнення, у т.ч. 34 засідання примирних комісій та 206 узгоджувальних зустрічей, що на 125 примирних процедур більше, ніж за 2016 рік.

Окрім того, керівництвом Відділення було зосереджено увагу присутніх на проблемних питаннях вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, обговорено проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення КТС (К).  Наголошено, що однією із найбільш поширених проблем вирішення КТС (К) є саме відсутність відповідальності сторін КТС (К) за порушення законодавства про порядок вирішення КТС (К).

Також було зосереджено увагу присутніх  на проблемних питаннях в галузі охорони здоров'я, де Відділення сприяло вирішенню 32 КТС (К) або 61,5% від загальної кількості, у яких найманими працівниками було висунуто 68 вимог, з них 80,9% стосувалися питань погашення заборгованої заробітної плати та своєчасної виплати поточної заробітної плати, 17,6%  – дотримання вимог чинного законодавства при проведенні реорганізації медичних закладів, що свідчить про значне загострення ситуації у даній галузі бюджетної сфери. 

По завершенню виступів учасники наради-семінару взяли активну участь в обговоренні зазначених питань та висловили пропозиції щодо необхідності  удосконалення чинного законодавства з питань вирішення КТС (К).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-02-12)
Переглядів: 37 | Теги: Проведено нараду-семінар з представ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz