ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [43]
Інформація про відділення [151]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [16]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах Львівщини

Проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах Львівщини

О. Федик, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Львівській області

20 червня 2014 року відбулося чергове розширене засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) за участю керівництва відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області в якості члена обласної комісії, представників прокуратури Львівської області, Головного управління Міністерства доходів у Львівській області, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Львівській області, директорів галузевих департаментів облдержадміністрації, голів міських рад міст обласного значення, керівників окремих підприємств, організацій.

Заслухано доповідь заступника директора Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації щодо виконання протокольного доручення Комісії який доповів про значне скорочення заборгованості з заробітної плати у підприємствах ДП "Львівоблавтодор" на загальну суму понад 2,0 млн. грн.

Під час засідання заслухано керівників санаторно-курортних підприємств-боржників, зокрема ДП СКК "Моршинкурорт", ДП "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло", ДП "Санаторій "Немирів", ТзОВ "Моршинський санаторій "Пролісок". Окрім цього, були заслухані керівники підприємств, у яких вперше утворена заборгованість з заробітної плати, а саме у сільськогосподарському підприємстві "Прогрес", комунальному підприємстві "Сколівське ВКГ", ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Орус". Сума боргу на даних підприємствах складає понад 2,7 млн. грн.

Слід зазначити, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях області з початку поточного року збільшилась на 7,4 млн. грн. і станом на 01.06.2014 за оперативними даними становить 55,1 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця сума заборгованості зросла на 0,5 млн. грн. Збільшення у порівнянні з початком поточного року загальної суми боргу з виплати заробітної плати обумовлено утворенням боргів вперше у ряді санаторно-курортних підприємств Львівщини і ДП "Львівоблавтодор" та його 28 філіях на суму 2,2 млн. грн. і 5,5 млн. грн. відповідно.

Обласною Комісією розглянуто причини виникнення заборгованості у підприємств-боржників, а також заслухано звіти їх керівників про вжиті заходи щодо погашення наявних боргів з виплати заробітної плати та перспективи щодо повного її погашення.

За результатами роботи обласною комісією з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати прийнято протокольне рішення щодо підготовки звернення до Кабінету Міністрів України про сприяння у врегулюванні ситуації з погашенням заборгованості з виплати заробітної плати на Львівщині, зокрема у підприємствах санаторно-курортного лікування у зв'язку з тим, що останні стали притулком для осіб-біженців зі східних та південних областей України.

Відповідно до прийнятого рішення обласна комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат зобов'язала керівників підприємств сформувати оновлені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та неухильно дотримуватись їх, невідкладно повідомляти про проблемні питання, які виникають у процесі погашення боргів та не допускати наростання заборгованостей.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2014-06-20)
Переглядів: 175 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz