ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини підтвердила репрезентативність на територіальному рівні

Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини підтвердила репрезентативність на територіальному рівні

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Львівській області (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини.

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, згідно рішення відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) від 12.04.2018 № 004/18–13–Р Асоціацію промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини визнано такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу та вирішено видати зазначеній організації роботодавців Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

12.04.2018 у Відділенні проведено зустріч з президентом Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини Карпінським З.Є. за участю представника Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, членів Комісії.

У ході зустрічі з президентом Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини було обговорено питання вжиття спільних заходів, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, забезпечення здійснення соціального діалогу, сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.

Заступником начальника Відділення, головою Комісії Н. Карвацькою наголошено на необхідності додержання роботодавцями положень законодавства про працю, зокрема щодо своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах – членах організацій роботодавців, що входять до складу Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини, а також дотримання законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, запобігання використанню незадекларованої праці, необхідності відповідного оформлення трудових відносин з метою забезпечення трудових прав і соціальних гарантій працівників.

Окрім того, обговорено питання діяльності соціально-економічної ради для ведення соціального діалогу на територіальному рівні відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні".

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2018-04-23)
Переглядів: 28 | Теги: Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz