ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Львівська обласна організація профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України підтвердила репрезентативність на тери

Львівська обласна організація профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України підтвердила репрезентативність на територіальному рівні

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Львівській області (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, згідно рішення відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) від 12.04.2018 № 003/18–13–П Львівську обласну організацію профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України визнано такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу та вирішено видати зазначеній обласній організації профспілки Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

12.04.2018 у Відділенні проведено зустріч з головою Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Карвацькою М.С. за участю представника Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, членів Комісії.

У ході зустрічі з головою Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України було обговорено питання вжиття спільних заходів, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, забезпечення здійснення соціального діалогу, сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.

Також обговорено питання здійснення профспілками громадського контролю за додержанням законодавства про працю та про охорону праці відповідно до ст. 259 КЗпП України, ст. 21 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", зокрема щодо своєчасної виплати заробітної плати, дотримання законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, запобігання використанню незадекларованої праці, необхідності відповідного оформлення трудових відносин з метою забезпечення трудових прав і соціальних гарантій працівників.

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2018-04-23)
Переглядів: 16 | Теги: Львівська обласна організація профс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz