ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівн

Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Львівській області (далі Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України.

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, згідно рішення відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) від 11.01.2018 Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України визнана такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

На підставі прийнятого рішення, Головою Комісії, заступником начальника Відділення Н. Карвацькою 11.01.2018 вручено правовому-технічному інспектору праці Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Стельмащуку Я.Л. Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

Також на проведеній зустрічі було обговорено стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості України та державним підприємством "Львіввугілля", предметом якого є вимоги найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати та своєчасної виплати поточної, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту, перерахування профспілкам заборгованих коштів на культурно-масову, спортивну та оздоровчу роботу та на фінансування технічного та правового інспекторів праці.

Зокрема, правовим-технічним інспектором праці Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Стельмащуком Я.Л. зазначено, що надалі проблемними залишаються питання забезпечення шахтарів у повному обсязі засобами індивідуального та колективного захисту та своєчасності виплати заробітної плати. За результатами проведеної зустрічі визначено заходи з метою вирішення зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) та забезпечення соціальної стабільності у шахтарських колективах.

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2018-01-23)
Переглядів: 37 | Теги: Львівська територіальна організація | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz