ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Львівські обласні організації профспілок освіти і науки та охорони здоров'я підтвердили свою репрезентативність

Львівські обласні організації профспілок освіти і науки та охорони здоров'я підтвердили свою репрезентативність

 

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Львівській області (далі Комісія), до складу якої входять представники  Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Головного управління статистики у Львівській області, Головного управління Держпраці у Львівській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, згідно прийнятих відділенням НСПП в Львівській області (далі Відділення) рішень від 23.12.2016 зазначені обласні організації профспілок визнано такими, що підтвердили свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 Начальником Відділення Г. Оршак та заступником начальника Відділення, головою Комісії Н. Карвацькою вручено Свідоцтва про підтвердження репрезентативності представникам Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

Головою Комісії було зазначено, що питома вага чисельності членів профспілок Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України у чисельності зайнятого населення Львівської області за відповідними видами економічної діяльності є одними з найбільших на територіальному рівні та складає 65,3% та 54,6% відповідно. Також було відзначено вагомий внесок зазначених обласних галузевих організацій профспілок у діяльність Відділення по сприянню вирішенню колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у регіоні, захисту прав та інтересів найманих працівників.

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2016-12-29)
Переглядів: 60 | Теги: Львівські обласні організації профс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz