ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Участь відділення НСПП у засіданні президії Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів

Участь відділення НСПП у засіданні президії Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України

26 квітня 2018 року відбулось засідання президії Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України за участю керівництва відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення).

На засіданні керівництвом Відділення висвітлено питання: "Діяльність відділення НСПП в Львівській області щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню". Було акцентовано увагу присутніх на результатах роботи Відділення за січень – квітень 2018 року, проблемних питаннях вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К). Зокрема, упродовж січня-квітня 2018 року Відділення сприяло вирішенню 41 КТС (К), з них 38 – на виробничому рівні, 3 – на територіальному рівні. Безпосередніми учасниками зазначених спорів стали понад 11,9 тис. найманих працівників 48 підприємств, установ, організацій області.

Загалом у результаті вирішення КТС (К) та запобігання їх виникненню станом на 26.04.2018 погашено заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 76,5 млн. грн. або 88,7% від загальної суми боргу, що стала основною причиною виникнення КТС (К) та випадків ускладнення стану соціально-трудових відносин.

Наголошено, що однією із найбільш поширених проблем вирішення КТС (К) є відсутність відповідальності сторін КТС (К) за порушення законодавства про порядок вирішення КТС (К), у зв’язку з чим НСПП ініційовано внесення змін до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення КТС (К).

Також акцентовано увагу на здійснених заходах щодо реалізації укладеної Угоди про взаємодію і співпрацю Відділення з Об'єднанням профспілок Львівщини.

Окрім того, присутніх було проінформовано, що важливим напрямом роботи Відділення залишається реалізація Закону України "Про соціальний діалог в Україні" щодо проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (підтвердження репрезентативності) сторін соціального діалогу та забезпечення розвитку соціального діалогу. Відповідно до рішень Відділення у січні – квітні 2018 року визнано такими, що відповідають критеріям репрезентативності (підтвердили репрезентативність) на територіальному рівні 4 суб'єкти сторін профспілок та організацій роботодавців, у тому числі підтверджено репрезентативність Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

По завершенню виступу керівництвом Відділення було вручено голові Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Карвацькій М.С. Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2018-05-07)
Переглядів: 16 | Теги: Участь відділення НСПП у засіданні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz