ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Відділення НСПП в Львівській області продовжує роботу щодо реалізації Закону України "Про соціальний діалог в Україні"

Відділення НСПП в Львівській області продовжує роботу щодо реалізації Закону України "Про соціальний діалог в Україні" з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності

На виконання Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (далі – Відділення) продовжує проводити роботу з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

Відповідно до вимог ст. 7  Закону України “Про соціальний діалог в Україні" підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців здійснюється один раз на п’ять років для засвідчення факту репрезентативності та отримання права на участь у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Упродовж 2011-2016 років та 10 місяців 2017р. Відділенням визнано репрезентативними та такими, що підтвердили свою репрезентативність 18 територіальних організацій (об'єднань) профспілок та 5 організацій роботодавців.

З метою подальшого проведення роботи з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні Відділенням проведено робочі зустрічі та діалог з представниками Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України, Львівської регіональної профспілкової організації працівників Національної академії наук України, Територіальної профспілкової організації №3 Профспілки працівників Збройних сил України, Бориславської міської профспілкової організації працівників охорони здоров'я України.

 В ході проведеного діалогу з представниками територіальних організацій профспілок були обговорені питання щодо взаємодії сторін соціального діалогу та надані роз’яснення щодо переліку документів, необхідних для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності. Також, було обговорено питання щодо подальшої взаємодії Відділення та профспілок з питань запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння своєчасному їх вирішенню.

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2017-11-08)
Переглядів: 45 | Теги: Відділення НСПП в Львівській област | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz