ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [11]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Реєстр суб’єктів сторін профспілок

Об'єднання профспілок Львівщини підтвердило репрезентативність на територіальному рівні

Об'єднання профспілок Львівщини підтвердило репрезентативність на територіальному рівні

 

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Львівській області (далі Комісія), до складу якої входять представники  Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Головного управління статистики у Львівській області, Головного управління Держпраці у Львівській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності Об'єднання профспілок Львівщини.

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, згідно прийнятого відділенням НСПП в Львівській області (далі Відділення) рішення Об'єднання профспілок Львівщини визнано таким, що підтвердило свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 07 листопада 2016 року на засіданні виконкому Об'єднання профспілок Львівщини керівництвом Відділення вручено голові Об'єднання профспілок Львівщини Дацьку Р. М. Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

На засіданні виконкому керівництвом Відділення поінформовано голів обласних галузевих організацій профспілок про положення ст.7 Закону України "Про соціальний діалог в Україні" щодо підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, яке здійснюється один раз на п’ять років. Також заступником начальника Відділення, головою Комісії було надано вичерпні відповіді на запитання присутніх що стосувались процедури проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та її підтвердження.

Категорія: Реєстр суб’єктів сторін профспілок | Додав: NSPP (2016-11-09)
Переглядів: 86 | Теги: Об'єднання профспілок Львівщини під | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz