ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [166]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Участь у Четвертій зимовій профспілковій школі для молодих лідерів

Участь у Четвертій зимовій профспілковій школі для молодих лідерів

24 січня 2018 року за підтримки Центру Солідарності Американської Федерації Праці – Конгресу виробничих профспілок у м. Львові відбувся семінар-навчання в рамках Четвертої зимової профспілкової школи для молодих лідерів Конфедерації Вільних профспілок України (далі – КВПУ) за участю заступника  Голови НСПП Гербеди С.В., відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення), керівництва КВПУ та профспілкових активістів профспілки з усіх регіонів України.

З доповіддю на тему "Діяльність НСПП" виступив заступник  Голови НСПП Гербеда С.В. У своєму виступі заступник Голови НСПП зосередив увагу присутніх на завданнях і функціях НСПП, навів приклади вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К)) на галузевому та національному рівнях. З метою наглядного сприйняття інформації слухачами, доповідь заступника Голови НСПП про діяльність НСПП була побудована у формі інтерактивної взаємодії із присутніми, зокрема проводилися інтерактивні вправи із залученням аудиторії до її проведення.

Окрім того, звернуто увагу присутніх на основні положення підзаконних нормативно-правових актів НСПП, що прийняті у розвиток Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", зокрема, Положення про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілок, затвердженого наказом НСПП від 26.09.2014 № 66.

 

Начальник Відділення Оршак А.В. у своєму виступі проінформувала присутніх про діяльність Відділення щодо вирішення КТС (К) та запобігання їх виникненню на виробничому та територіальному рівнях.

На нараді-семінарі виступила також заступник начальника Відділення Карвацька Н.П. з доповіддю щодо процедури вступу у КТС (К) на виробничому рівні. Акцентовано увагу присутніх на найбільш поширених порушеннях вимог чинного законодавства при формуванні та затвердженні вимог найманих працівників і скеруванні їх роботодавцю.

По завершенню виступів заступника Голови НСПП та керівництва Відділення відбулась жвава дискусія між присутніми та виступаючими з приводу порядку вирішення КТС (К). Зокрема, надано відповіді на численні запитання аудиторії щодо формування, порядку і строків розгляду вимог найманих працівників, профспілок, послідовності розгляду і вирішення КТС (К), прав та обов’язків сторін КТС (К), реалізації рішень примирних органів тощо.

Керівництвом КВПУ та учасниками семінару-навчання висловлено побажання про подальшу співпрацю з НСПП стосовно підвищення правових знань профспілкових активістів щодо порядку вирішення КТС (К).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-01-26)
Переглядів: 46 | Теги: Участь у Четвертій зимовій профспіл | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz