ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [166]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Участь відділення НСПП у конференції Об'єднання профспілок Львівщини

Участь відділення НСПП у конференції Об'єднання профспілок Львівщини

15 березня 2018 року відбулась III звітно-виборна конференція Об'єднання профспілок Львівщини, у якій взяли участь керівництво відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення), голова Федерації профспілок України Г. Осовий, заступник голови Львівської облдержадміністрації О. Стоколос-Ворончук, заступник голови Львівської обласної ради В. Гірняк, голова Львівського обласного об'єднання організацій роботодавців І. Ривак, керівники територіальних органів міністерств і відомств, обласних галузевих організацій профспілок, профспілковий актив, ЗМІ.

Відкрив конференцію голова Об'єднання профспілок Львівщини Р. Дацько, який у своїй доповіді проінформував про результати діяльності Ради Об'єднання профспілок Львівщини за 2013-2017 роки щодо захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників, проведення колективно-договірної роботи, розвитку соціального діалогу, здійснення громадського контролю за дотриманням чинного трудового законодавства та стану охорони праці.

Головою Об'єднання профспілок Львівщини Р. Дацьком відзначено плідну роботу Відділення, спрямовану на своєчасне вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, у 2017 році Відділення у взаємодії з профспілками сприяло вирішенню 52 колективних трудових спорів (конфліктів) та виконанню 122 вимог найманих працівників. Загалом упродовж 2013-2017 років за сприяння та координації Відділення та участі профспілок було проведено 478 примирних процедур, спрямованих на вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), погашено заборгованість із заробітної плати на суму 66,5 млн. грн., що стала основною причиною виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Також голова Об'єднання профспілок Львівщини визначив першочергові завдання профспілок області на 2018-2023 роки, зокрема це підвищення ролі і місця профспілок у громадянському суспільстві, результативності захисних функцій, розвитку ефективного соціального діалогу та колективно-договірних відносин, вдосконалення форм і методів взаємодії та співпраці з органами влади, організаціями роботодавців, Відділенням, іншими структурами.

За підсумками роботи III звітно-виборної конференції Об'єднання профспілок Львівщини прийнято відповідні рішення. Головою Об'єднання профспілок Львівщини вчетверте обрано Р. Дацька.

Отримана інформація за результатами роботи конференції профспілок буде врахована у подальшій діяльності по реалізації Угоди про взаємодію та співпрацю між Відділенням та Об'єднанням профспілок Львівщини.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-03-26)
Переглядів: 11 | Теги: Участь відділення НСПП у конференці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz