ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [166]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Участь відділення НСПП у засіданні обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Участь відділення НСПП у засіданні обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

28 листопада 2017 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) Н. Карвацька.

На підприємствах, в установах та організаціях області станом на 01.11.2017 за статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 89,2 млн. грн. і у порівнянні з початком року заборгованість зменшилась на 4,6 млн. грн. (4,9%), а у порівнянні з попереднім місяцем зменшилась на 506,1 тис. грн. (0,6%).

В цілому по області, станом на 01.11.2017 заборгованість з виплати заробітної плати зафіксована у 49 підприємствах, що на 10 підприємств менше, ніж станом на 01.01.2017.

Згідно порядку денного на засіданні Комісії розглянуто стан та перспективи погашення заборгованості з заробітної плати у Комунальній 5-й стоматологічній поліклініці м. Львова, Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування, філії концерну "Техновоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод". Загальна сума заборгованості з заробітної плати у цих підприємствах станом на 01.11.2017 становить 3,6 млн. грн.

На засіданні Комісії детально по кожному із зазначених підприємств обговорено причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та визначено заходи, які необхідно вжити для її погашення. Зокрема, основною причиною заборгованості з заробітної плати у Комунальній 5-й стоматполіклініці та Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування є відсутність належного фінансування, у філії концерну "Техновоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод" – дебіторська заборгованість за виконані підприємством роботи.

Відділенням поінформовано на засіданні Комісії про стан розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Комунальної 5-ї стоматологічної поліклініки м. Львова та Комунальною 5-ю стоматологічною поліклінікою м. Львова, предметом якого є вимоги найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати та забезпечення своєчасної виплати поточної заробітної плати згідно вимог ст.115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці", п. 7.6. Колективного договору.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення щодо вжиття конкретних заходів по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати та скерування відповідних звернень до управління охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Мостиської районної ради, Міністерства оборони України.

За результатами проведеного засідання, з метою запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту) Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин у Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування з приводу невиплати заборгованої заробітної плати.

З урахуванням прийнятих рішень на засіданні Комісії Відділенням визначено подальші заходи щодо сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2017-12-28)
Переглядів: 31 | Теги: Участь відділення НСПП у засіданні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz