ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [51]
Інформація про відділення [163]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Участь відділення НСПП у засіданні районної у м. Львові комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Участь відділення НСПП у засіданні районної у м. Львові комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

29 березня 2018 року відбулось чергове засідання Залізничної районної у місті Львові комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) за участю відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення).

Згідно порядку денного на засіданні Комісії було розглянуто підприємства, організації та фізичні особи-підприємці, в яких заробітна плата виплачується у розмірі меншому, ніж законодавчо встановлений мінімум, а також стан та перспективи погашення заборгованості з заробітної плати у Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування, де Відділення з 28.11.2017 здійснює моніторинг стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС (К)) з приводу невиплати заборгованої заробітної плати, забезпечення своєчасної виплати заробітної плати відповідно до вимог ст. 115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці".

З метою встановлення причин заборгованості з виплати заробітної плати на даному підприємстві й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з проблемної ситуації, на засіданні було заслухано керівника Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

За повідомленням керівника зазначеного підприємства основною причиною виникнення заборгованості з заробітної плати працівникам є те, що на 2017 рік договори на виготовлення та реалізацію продукції для забезпечення незахищених верств населення – інвалідів, в т.ч. учасників АТО не повністю укладені, а на 2018 рік договори взагалі не укладені, і відповідно не здійснюється належне фінансування казенного підприємства. Підприємство очікує на підписання договорів у найближчий час, планується погашення боргу з заробітної плати до 01.05.2018.

Окрім того, на Комісії заслухано ТОВ "Дизайн-студія "Папуга", ПП "ВМК "Енергоальянс" та фізичних осіб-підприємців, в яких заробітна плата виплачується у розмірі меншому, ніж законодавчо встановлений мінімум. Вказано на необхідність дотримання вимог ст. 95 КЗпП України, ст. ст. 3, 31 Закону України "Про оплату праці" в частині виплати заробітної плати не менше 3723 грн. за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

За результатами засідання Комісії прийняті відповідні протокольні рішення щодо вжиття конкретних заходів по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати та приведення розміру заробітної плати у відповідність до вимог чинного законодавства.

З урахуванням прийнятих рішень на засіданні Комісії Відділенням проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань, визначено подальші заходи щодо сприяння у вирішенні КТС (К) та запобігання їх виникненню.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-03-29)
Переглядів: 10 | Теги: Участь відділення НСПП у засіданні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz