ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [43]
Інформація про відділення [152]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [17]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з керівництвом Асоціації будівельників "Будіндустрія"

Відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з керівництвом Асоціації будівельників "Будіндустрія"

Сектор правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

У рамках реалізації завдань Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів, забезпечення здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин 28 жовтня 2014р. відбулась робоча зустріч відділення НСПП в Львівській області з керівництвом громадського об'єднання "Асоціація будівельників "Будіндустрія".

У ході робочої зустрічі виконуючою обов’язки начальника відділення НСПП в Львівській області Надією Карвацькою та головою Асоціації будівельників "Будіндустрія" Ростиславом Вороновським обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах будівельної галузі області.

Головою Асоціації будівельників "Будіндустрія" Р. Вороновським повідомлено, що у громадське об'єднання "Асоціація будівельників "Будіндустрія" входять 49 будівельних компаній Львівської області, на яких працює понад 10 тисяч найманих працівників. Тому керівництво Асоціації будівельників "Будіндустрія" зацікавлене у співпраці з відділенням НСПП в Львівській області з метою забезпечення стабільного стану соціально-трудових відносин у підприємствах, що входять в Асоціацію будівельників, спільного розв’язання розбіжностей між сторонами правовим шляхом.

Виконуючою обов’язки начальника відділення НСПП в Львівській області Н. Карвацькою зазначено, що відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" відділенням НСПП в Львівській області на підприємствах, в організаціях області, в тому числі будівельної галузі, здійснюються заходи щодо моніторингу стану соціально-трудових відносин у конфліктогенних підприємствах, запобігання виникненню трудових конфліктів, сприяння своєчасному вирішенню офіційно зареєстрованих НСПП колективних трудових спорів.

Також зазначено, що важливою ділянкою роботи НСПП є підвищення рівня правової культури сторін соціального діалогу з метою вирішення трудових спорів правовим шляхом, формування активної правомірної поведінки сторін соціального діалогу.

За підсумками робочої зустрічі визначено спільні дії та конкретні заходи відділення НСПП в Львівській області та Асоціації будівельників "Будіндустрія" щодо:

– постійного моніторингу стану соціально-трудових відносин у конфліктогенних підприємствах;

– врегулювання розбіжностей між сторонами соціального діалогу на предконфліктній стадії;

– вирішення трудових спорів правовим шляхом відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)";

– підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2014-10-31)
Переглядів: 267 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz