ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [52]
Інформація про відділення [166]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Відбулася зустріч керівництва відділення НСПП в Львівській області із представниками ООН Жінки в Україні

Відбулася зустріч керівництва відділення НСПП в Львівській області із представниками ООН Жінки в Україні

13 квітня 2018 року відбулась зустріч керівництва відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) із представниками Організації об’єднаних націй Жінки в Україні на їх прохання. У зустрічі взяли участь начальник Відділення А. Оршак, заступник начальника Відділення Н. Карвацька, міжнародний консультант ООН Жінки, експерт Міжнародного центру реформування кримінального законодавства та політики з питань кримінального правосуддя Е. Скіннідер, національний консультант з питань гендерної рівності, правосуддя та безоплатної правової допомоги ООН Жінки, консультант Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, національний консультант Ради Європи А. Вишневський, перекладач А.Фегір.

ООН Жінки – структура ООН, яка працює по всьому світу і займається питаннями рівних прав і можливостей чоловіків і жінок, гендерно обумовленого насильства й іншими аспектами гендерної політики.

ООН Жінки в Україні працює для підтримки уряду та громадянського суспільства в напрямку розвитку ґендерної рівності та реалізації національних та міжнародних зобов’язань щодо прав жінок, а також виконує ряд ініціатив, спрямованих на підтримку системи правосуддя у гендерно-чутливий спосіб.

Основними напрямками діяльності структури ООН Жінки в Україні є пріоритизація гендерної рівності в національних реформах, державному управлінні, плануванні та бюджетуванні, запобігання насильству щодо жінок та підтримка реалізації повістки "Жінки, мир, безпека".

Присутні обговорили питання вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К)) в області та вимоги, які висуваються найманими працівниками, а також функціонування системи надання правової допомоги в Україні та наявні проблеми. Особлива увага зверталась на гендерний аспект забезпечення доступу до правосуддя та процедури вирішення КТС (К).

Зокрема, керівництвом Відділення було зазначено, що у процесі вирішення КТС (К) уповноважені представницькі органи найманих працівників очолюють як чоловіки, так і жінки в рівній мірі. Вимоги з питань гарантій щодо зайнятості, умов та охорони праці жінок упродовж 2017 та І кварталу 2018 не висувались. Також акцентовано увагу на необхідності встановлення у колективних договорах (угодах) взаємних зобов'язань сторін щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

У ході зустрічі сторонами досягнуто домовленості щодо шляхів співпраці, започаткування роботи з забезпечення гендерної рівності при вирішенні КТС (К), ведення відповідного статистичного моніторингу, а також перспективи розвитку альтернативних способів вирішення конфліктів.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-04-23)
Переглядів: 17 | Теги: Відбулася зустріч керівництва відді | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz