ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [52]
Інформація про відділення [166]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [19]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Відділення НСПП в Львівській області прийняло участь у черговому засіданні обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відділення НСПП в Львівській області прийняло участь у черговому засіданні обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

26 січня 2018 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) Н. Карвацька.

За статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області станом на 01.01.2018 становила 82,7 млн. грн. і у порівнянні з початком 2017 року заборгованість зменшилась на 11,0 млн. грн. (11,8%), а у порівнянні з 01.12.2017 зменшилась на 4,4 млн. грн. (5,0%).

В цілому по області, станом на 01.01.2018 своєчасно не виплачують заробітну плату на 50 підприємствах, що на 9 підприємств менше, ніж станом на 01.01.2017. Повністю ліквідували борг із заробітної плати 3 підприємства області, зменшення заборгованості відбулось на 16 підприємствах, проте 8 підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати збільшилась.

Згідно порядку денного на засіданні Комісії розглянуто стан виплати та перспективи погашення заборгованості з заробітної плати у ПТМ МП фірма "Едельвейс", ТзОВ "Цегельний завод "Промінь", ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахід-проектреставрація", ДП "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло", ТзОВ "Предіум-інвест", Львівська філія державного підприємства "Регіональні електричні мережі". Загальна сума заборгованості з заробітної плати у даних підприємствах станом на 01.01.2018 становить 3,4 млн. грн.

На засіданні Комісії представники зазначених підприємств поінформували про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, які вживаються для її погашення. Зокрема, на 2 підприємствах, а саме ПТМ МП фірма "Едельвейс" та ТзОВ "Предіум-інвест" порушено справу про банкрутство відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

По підсумках роботи Комісії прийнято протокольне рішення щодо вжиття конкретних заходів по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, зокрема скерування Комісією відповідних звернень до Мостиської районної ради, Головного управління Національної поліції у Львівській області, Державної судової адміністрації України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також укладення відповідних графіків погашення заборгованої заробітної плати у зазначених підприємствах.

Відділенням за результатами роботи Комісії внесено до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація" та Львівську філію державного підприємства "Регіональні електричні мережі" для проведення моніторингу стану соціально-трудових відносин з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-01-30)
Переглядів: 49 | Теги: Відділення НСПП в Львівській област | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz