ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [95]
Аналітика [47]
Акції соціального протесту [15]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [23]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено друге засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) у Львівській державній фінансовій академії

Проведено друге засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) у Львівській державній фінансовій академії

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

24 липня 2015 року за сприяння та під координацією відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулось друге засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками структурних підрозділів Львівської державної фінансової академії (далі – ЛДФА) та адміністрацією ЛДФА.

У засіданні, яке проведено у залі примирних процедур Відділення, взяли участь члени примирної комісії, уповноважені сторонами, представники департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

На виконання рішення примирної комісії, прийнятого на першому засіданні, 23.07.2015 проведено консультації з профспілками за участю членів примирної комісії від найманих працівників з питань регламентованих ст. 494 КЗпП України у зв’язку з реорганізацією ЛДФА, з прийняттям відповідного рішення.

На другому засіданні примирної комісії 24.07.2015 розглянуто та обговорено прийняте рішення за результатами проведених консультацій з профспілками. Членами примирної комісії від найманих працівників позитивно оцінено формат консультацій з профспілками, визначений відповідно до роз'яснень та рекомендацій Відділення, та висловлено сподівання на якомога швидше вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

За підсумками другого засідання, примирною комісією вирішено: з метою виконання першої вимоги рекомендувати профспілкам – учасникам консультацій, скерувати рішення за результатами проведених консультацій з профспілками від 23.07.2015 в.о. ректора ЛДФА, голові комісії з реорганізації та ректору Львівського національного університету ім. І.Франка, члену комісії з реорганізації для розгляду та прийняття рішення по суті.

Сторонами вирішено продовжити роботу примирної комісії з 27.08.2015 після отримання відповідей від адресатів.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-07-30)
Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz