ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [56]
Інформація про відділення [182]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [20]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Проведено узгоджувальну зустріч з приводу загострення стану соціально-трудових відносин у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспанс

Проведено узгоджувальну зустріч з приводу загострення стану соціально-трудових відносин у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері

21.05.2018 у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч з головою профспілкового комітету Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер" (далі – Диспансер) М. Луцишин щодо стану соціально-трудових відносин у Диспансері.

Головою профспілкового комітету Диспансеру зазначено, що стан соціально-трудових відносин в медичному закладі є вкрай напружений у зв’язку з інформацією про реорганізацію Диспансеру шляхом приєднання до Львівської обласної психіатричної лікарні. Трудовий колектив Диспансеру вимагає зберегти робочі місця працівників Диспансеру та не допустити ліквідації медичного закладу, який має значні передові напрацювання в галузі психіатрії.

Відділенням внесено установу до Бази даних конфліктогенних підприємств, взято на облік стан соціально-трудових відносин у медичній установі та надано голові профспілкового комітету Диспансеру рекомендації та роз’яснення щодо вирішення вимог найманих працівників у правовому полі.

Відділенням також обговорено стан соціально-трудових відносин у Диспансері з керівництвом Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України та визначено заходи з метою стабілізації стану соціально-трудових відносин у Диспансері.

Відділення у взаємодії з профспілками, іншими зацікавленими органами продовжуватиме здійснювати моніторинг стану соціально-трудових відносин у Диспансері.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-06-01)
Переглядів: 37 | Теги: Проведено узгоджувальну зустріч з п | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz