ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правова база [4]
Реєстр суб’єктів сторін профспілок [3]
Реєстр організацій роботодавців [1]
Інформації, Статті, Публікації [12]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Репрезентативність сторін соціального діалогу » Інформації, Статті, Публікації

Відділення НСПП в Львівській області продовжує роботу щодо підтвердження репрезентативності

Відділення НСПП в Львівській області продовжує роботу щодо підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні

Соціальний діалог на сьогодні є ключовим елементом соціального партнерства, досягнення узгоджених рішень сторонами діалогу, які представляють інтереси працівників, роботодавців та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування з питань регулювання трудових, соціальних, економічних відносин.

Серед основних принципів, відповідно до яких здійснюється соціальний діалог Законом України "Про соціальний діалог в Україні" визначено принцип репрезентативності і правоможності сторін та їх представників.

Відповідно до ст. 15 Закону України  "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", ст. ст. 6, 7 Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) продовжує проводити роботу з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

Згідно вимог ст. 7  Закону України “Про соціальний діалог в Україні" підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців здійснюється один раз на п’ять років для отримання права на участь у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

З метою подальшого проведення роботи з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні Відділенням постійно проводяться робочі зустрічі та надаються відповідні роз’яснення та консультації представникам суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

У результаті проведеної роботи у січні-травні поточного року підтвердили свою репрезентативність Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Львівське обласне об'єднання організацій роботодавців, Львівська обласна організація профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини.

У зв’язку із закінченням 5-річного терміну з моменту проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності, Відділенням надано роз’яснення щодо процедури підтвердження репрезентативності керівництву Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України, якою у даний час готуються відповідні документи.

 Також в ході проведеного діалогу з представниками суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців були обговорені питання щодо подальшої взаємодії та вжиття спільних заходів, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, забезпечення здійснення соціального діалогу, сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню у підприємствах, установах та організаціях області.

Категорія: Інформації, Статті, Публікації | Додав: NSPP (2018-06-13)
Переглядів: 41 | Теги: Відділення НСПП в Львівській област | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz