ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [56]
Інформація про відділення [182]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [20]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Участь відділення НСПП в Львівській області у засіданні обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Участь відділення НСПП в Львівській області у засіданні обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати

30 травня 2018 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) Н. Карвацька.

Згідно порядку денного на засіданні Комісії розглянуто два питання, а саме: щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

На початку засідання Комісії представниками департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації поінформовано, що станом на 01.05.2018 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у підприємствах, організаціях, установах області за статистичними даними становила 76,6 млн. грн. та у порівнянні з початком року зменшилась на 6,1 млн. грн. (7,4%).

В цілому по області, станом на 01.05.2018 своєчасно не виплачують заробітну плату на 49 підприємствах, що на 1 підприємство менше, ніж станом на 01.01.2018. Упродовж січня – квітня поточного року повністю ліквідували борг із заробітної плати 23 підприємства області, зменшення заборгованості відбулось на 11 підприємствах, проте на 18 підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати збільшилась.

На засіданні Комісії розглянуто стан погашення боргу з заробітної плати у Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування, Комунальній 5-й стоматологічній поліклініці м. Львова, філії концерну "Техновоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод", КП "Бориславводоканал", ЗАТ "Будівельне підприємство № 16 "Оздоббуд", ДП геодезії, картографії та кадастру в Західному регіоні. Загальна сума заборгованості з заробітної плати у зазначених підприємствах становить 6,1 млн. грн.

Стан соціально-трудових відносин Львівському казенному експеримен-тальному підприємстві засобів пересування і протезування перебуває на обліку Відділення з приводу невиплати заборгованої заробітної плати та забезпечення своєчасної виплати заробітної плати відповідно до вимог ст. 115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці". Відповідно до вжитих заходів борг з виплати заробітної плати, що виник у листопаді минулого року погашено, однак у зв’язку із наявною поточною заборгованістю із заробітної плати, Відділення продовжуватиме здійснювати моніторинг стану соціально-трудових відносин у підприємстві з метою запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту).

За підсумками засідання Комісії прийнято відповідне протокольне рішення щодо вжиття конкретних заходів по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати.

Результати роботи Комісії враховані Відділенням при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин у підприємствах, установах, організаціях області та визначено подальші заходи з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-06-13)
Переглядів: 34 | Теги: Участь відділення НСПП в Львівській | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz