ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [56]
Інформація про відділення [182]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [20]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Відбулося чергове засідання обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати за участю відділення НСПП в Львівській області

Відбулося чергове засідання обласної комісії з погашення заборгованості із виплати заробітної плати за участю відділення НСПП в Львівській області

25 червня 2018 року відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) Н. Карвацька.

Згідно порядку денного на засіданні Комісії розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

На початку засідання Комісії представниками департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації поінформовано, що станом на 01.06.2018 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у підприємствах, організаціях, установах області за статистичними даними становила 77,5 млн. грн. та у порівнянні з початком року зменшилась на 5,2 млн. грн. (6,3%).

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати станом на 01.06.2018 за формами власності розподіляється наступним чином:

– державні підприємства – 10,9 млн. грн. (14,5% від загальної суми боргу);

– комунальні підприємства – 1,9 млн. грн. (2,6%);

– підприємства інших форм власності – 64,6 млн. грн. (83,3%).

В цілому по області, станом на 01.06.2018 своєчасно не виплачують заробітну плату на 46 підприємствах, в т.ч. на 13 підприємствах державної форми власності, 4 підприємствах комунальної форми власності та на 29 підприємствах інших форм власності. Упродовж січня – травня поточного року повністю ліквідували борг із заробітної плати 27 підприємств області, зменшення заборгованості відбулось на 17 підприємствах, проте на 10 підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати збільшилась.

На засіданні Комісії розглянуто стан погашення боргу з заробітної плати у державному підприємстві "Дослідне господарство "Львівське" Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України" (далі – ДП ДГ "Львівське" ІС НААН), ВАТ "Бориславреммонтаж", ПрАТ "Укрзахідвуглебуд". Загальна сума заборгованості з заробітної плати у зазначених підприємствах становить 4,3 млн. грн.

Заступником начальника Відділення поінформовано на засіданні Комісії, що стан соціально-трудових відносин у ДП ДГ "Львівське" ІС НААН з 27.03.2018 перебуває на обліку Відділення з приводу тривалої невиплати заборгованої заробітної плати. З метою сприяння у врегулюванні випадку дестабілізації стану соціально-трудових відносин у вказаному підприємстві Відділенням надано письмові рекомендації адміністрації ДП ДГ "Львівське" ІС НААН вжити дієвих заходів щодо погашення боргу з заробітної плати, здійснювати виплату заробітної плати в першочерговому порядку та укласти графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Також поінформовано, що на виконання рекомендацій Відділення адміністрацією ДП ДГ "Львівське" ІС НААН повідомлено про те, що з метою налагодження належної діяльності підприємства вживаються заходи щодо погашення дебіторської заборгованості, підписано ряд договорів по ефективному використанню земельних ресурсів та основних засобів підприємства, що до кінця 2018 року надасть змогу частково виплатити заборговану заробітну плату працівникам.

За підсумками засідання Комісії прийнято відповідне протокольне рішення щодо вжиття конкретних заходів по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, зокрема, відповідно до пропозиції Відділення, адміністрацію ДП ДГ "Львівське" ІС НААН зобов'язано розробити графік погашення заборгованості з заробітної плати та забезпечити його виконання.

Результати роботи Комісії враховані Відділенням при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин у підприємствах, установах, організаціях області та визначено подальші заходи з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2018-06-26)
Переглядів: 38 | Теги: Відбулося чергове засідання обласно | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz